Poznaj restauracje, w których zjesz świeże, sezonowe dania oparte na składnikach pochodzących z naturalnych upraw. Poznaj restauracje, w których szefowie kuchni nie idą na skróty oferując to co najlepsze.
 • Item thumbnail

  Restauracja Romantyczna

  MENU inspirowane certyfikowanymi produktami ekologicznymi Powszechny rozkwit zainteresowania żywnością organiczną skłonił Szefa Kuchni do wprowadzenia Eko-Menu. Zespół restauracji „Szlachecka” wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów krzewiąc ideę zdrowego żywienia. Pragniemy, aby nasza oferta zainspirowała amatorów ekologicznych produktów do poszukiwania wciąż nowych, naturalnych smaków. Szanowni Goście, spożywając dania eko, stosujemy profilaktykę zdrowotną, która zaowocuje w przyszłości. Jedząc żywność […]

  Wysoka Wieś 22, 14-100 Ostróda
  Brak opinii.
 • Item thumbnail

  PRZEMIANA - wege kuchnia

  Jedzenie, atmosfera, catering, warsztaty, miejsce z duszą w centrum Warszawy. Wegańsko – wegetariańska kuchnia przygotowywana wg 5 przemian.

  Mikołaja Kopernika 25, Warszawa
  Brak opinii.
 • Item thumbnail

  Zielony Talerzyk

  Lokal proekologiczny w stylu slow food. Produkty lokalne, sezonowe, dania kuchni różnych kultur. Ciasta i wypieki z maki orkiszowej, wypieki bezglutenowe itp.

  Obrońców Pokoju 23, Lublin
  Brak opinii.
 • Item thumbnail

  W Gruncie Rzeczy

  Lokal proekologiczny w stylu slow food. Organizacja eventów, sprzedaż własnych wyrobów. Codziennie nowe menu, produkty lokalne, sezonowe, dania kuchni różnych kultur. Wi-fi, kawa i herbaty fair trade, ciasta i wypieki z maki orkiszowej, wypieki bezglutenowe itp.

  Hoża 62, Warszawa
  Brak opinii.
 • Item thumbnail

  krowarzywa

  W Gruncie Rzeczy to sposób na dzielenie się z Wami tym, co dla nas najważniejsze: pozytywną energią, świadomym podejściem do życia, potrzebą kontaktu z ludźmi oraz pysznym, zdrowym jedzeniem. Zapraszamy Was codziennie na przeróżne, roślinne smaki, przygotowywane od podstaw w naszej kuchni tylko z naturalnych, sezonowych produktów: świeże kanapki, zestawy śniadaniowe i lunchowe, zupy i […]

  Hoża 42, Warszawa
  Brak opinii.