Item image

Naturalnie Lokalnie

Godziny otwarcia:
Wtorek:
Zawsze do wtorku zbieramy zamówienia!
Czwartek:
Dostawa w każdy czwartek!
Napisz do właściciela

Naturalnie Lokalnie zostało założone przez osoby z pasją, które chcą wrócić do korzeni, chcą przywrócić zapomnianą jakość owoców, warzyw i innych produktów spożywczych. W tym celu szukają gospodarstw, które z równą pasją i zaangażowaniem oferują dawne smaki. Nie bez powodu wracamy do smaków z dzieciństwa, do pachnących wypieków babci, aromatycznych pomidorów dziadka, cebulki prosto z grządki… To było coś! I znowu będzie!

W ofercie z dostawą do domu mamy produkty tylko od lokalnych, sprawdzonych gospodarstw z Roztocza i Lubelszczyzny. Są to między innymi chleby, placki, baby, jaglaki, gryczaki, owoce i warzywa, sery kozie i krowie (m.in. bundz, feta, twaróg, ricotta, wędzony, wiejski), jaja od wolnobiegających kur, miody z kameralnej pasieki, naturalne oraz ekologiczne oleje, mąki i kasze, nabiał kozi i krowi (mleko, śmietana, masło, kefir, serek ziarnisty wiejski) oraz wiele innych naturalnych smakowitości, bez konserwantów i polepszaczy smaku.

Organizujemy regularne, cotygodniowe dostawy do Zamościa, Świdnika i Lublina. Wszystkie nasze produkty dostarczamy do Państwa domu lub biura, dzięki czemu mamy pewność, ze są świeże i zawsze pyszne.

Dostawa w każdy czwartek!Zawsze do wtorku zbieramy zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać telefonicznie, mailowo lub poprzez wiadomość na naszym profilu na facebook’u:

889 424 717
889 923 954

kontakt@naturalnielokalnie.com

U nas w parze z wysoką jakością idą przystępne ceny.