Item image

Z POLSKIEJ ZIEMI

Napisz do właściciela

Chleb „z polskiej ziemi” na zakwasie żytnim, przygotowywany według tradycyjnej receptury wypieku to niewątpliwie jeden z naszych najważniejszych towarów eksportowych. Nic dziwnego. Wyjątkowy smak i zapach, delikatny miąższ, otoczony złocistą, chrupiącą skórką to najważniejsze komponenty, wpływające na sukces naszego chleba, który dziś doceniają ludzie na całym świecie.

Chleby „z polskiej ziemi” pieczone na prawdziwym zakwasie żytnim, nie zawierają drożdży, barwników i sztucznych dodatków tj. konserwantów czy substancji spulchniających.

Rodzaje chleba, który mamy obecnie w ofercie: żytni 100% bez dodatków, żytni 100% z czarnuszką, żytni 100% fitness, żytni 100% z kminkiem, żytni 100% ze słonecznikiem, żytni 100% z pestkami dyni, żytni 100% z żurawiną, żytni 100% z suszoną śliwką, żytni 100% z suszonym pomidorem, żytni 100% z prażoną cebulką.

Sekret naszych chlebów tkwi w prostocie!

Chleby „z polskiej ziemi” to zdrowe, wartościowe pieczywo, które cieszy swoim wyjątkowym smakiem i świeżością każdego dnia. Warto już teraz spróbować naszych wypieków!