Item image

Sok Gabler - Naturalnie z Warki

Godziny otwarcia:
Poniedziałek:
24h
Wtorek:
24h
Środa:
24h
Czwartek:
24h
Piątek:
24h
Sobota:
24h
Niedziela:
24h
Napisz do właściciela

Jesteśmy producentem soku jabłkowego NFC (nie z koncentratu), świeżo tłoczonego z owoców pochodzących z warecko-grójeckich sadów.
Każdy z etapów produkcji jest nadzorowany przez nas osobiście. Pozyskujemy owoce od sprawdzonych rolników i sortujemy je dla osiągnięcia jak najwyższej jakości soku. Owoce są dokładnie myte, a następnie tłoczone w tradycyjnej prasie, wolno i łagodnie, wraz z gniazdem nasiennym i skórką. Surowy sok poddawany jest lekkiej pasteryzacji w temperaturze 80 stopni Celsjusza przez 30 sekund. Następnie rozlewany w worki i pakowany w kartony Bag-In-Box. Sok możesz zamówić bezpośredni do domu i cieszyć się jego smakiem razem z całą rodziną.

OFERUJEMY DOSTAWĘ SOKU NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!
Dostawa lokalna na terenie Warszawy i okolic – GRATIS!

Nasza misja:
Nazywam się Adam Gabler. Z Piotrem, Mateuszem i Leszkiem połączyła nas ambicja by dostarczyć na rynek sok jabłkowy, którego głęboki smak i walory zdrowotne zachwycą nawet najbardziej wyrafinowanego Klienta.

Wkładamy serce i duszę w to, by każda partia soku posiadała bogaty aromat i niepowtarzalny smak najlepszych polskich jabłek. Dojrzałe i soczyste owoce pozyskujemy wyłącznie od starannie dobieranych dostawców z regionu warecko-grójeckiego, który szczyci się setkami lat tradycji sadowniczych.

Nazwanie firmy własnym nazwiskiem jest zobowiązaniem, moją osobistą gwarancją najwyższej jakości. Oddaję w Twoje ręce produkt doskonały. Pokochasz go od pierwszego łyku.
Spróbuj. Na zdrowie!